Competition Winners

Wet'n'Wild double pass competition

R Mason, Bonny Hills
A Dunbar, Nelligen
M Kitzler, Bondi Beach
S Thompson, Normanhurst
P Bodiwala, Mascot
S Clark, Glenwood
K Belcastro, Westleigh
R Burgess, Castle Hill
R Bodi, Castle Hill
C Morgan, Bensville

Renew on time competition

Wave 1 winner: Karina Mills
Wave 2 winner: James O-Sullivan
Wave 3 winner: Rebecca Conley
Wave 4 winner: Marie Woods
Wave 5 winner: Colin Harling
Wave 6 winners: Wen Sun, Imogen Williams, Deborah McMullen, Benjamin MacKinnon, Susan Weeks, Angus McCloy, Roberta Trenoweth, John Shumack, Russell Arnold, John Wilson, Judith Basarab, Ivan Hardwick, Kerrie Daley, Robyn Laurenson, Alex Rodham, Henare Cherrington, Leonie Martin, Emma Whan, Ian Webb, Robert Johnston

Win a double pass to see The Front Runner

C Francis, Palm Beach
L Grant, Mount Annan
G Kempe, Blacktown
C Xavier, Bolton Point
M Dewhirst, Northmead
T Myers, Macquarie Hills
V Ascoli, Beverley Hills
J Milham, Concord
V Mitchell, Freshwater
A Slik, Putney

Win a family pass to see Storm Boy

L Grant, Mt Annan
L Bradford, The Ponds
G Clarke, Watanobbi
K Hungerford, Baulkham Hills
S Gunasekara, South Penrith
N Chapple, Belmont
S Grundy, Blue Haven
E Taylor, Denman
R Chudleigh, Albion Park
M Wiseman, Rydalmere

Refer a Friend - Chance to win a $100 Caltex StarCash gift card

F Montenegro

Win a trip to the 2018 Toyota AFL Grand Final with Thrifty

John Grono

Caltex - Win a years worth of fuel

Major prize winner ($3,500 Caltex StarCash gift card): T Succar

Runner-up prize winners ($3,500 Caltex StarCash gift card):
A Jenkins, A Lynch, A Phillips, A Power, A Wong, B Connolly, B Platzer, C Ashton, C Fraser, C Geaney, C Leetch, C Mackay, C Reid, C Short, D Burns, D Graham, D Klass, E Borg, E Coleman, E Fries, E Goldberg, E Schenk, F Lau, F Pigott, G English, G Gouvatsos, G Mccheane, G Schumacher, G Stewart, G Zhu, H Potter, H Shi, J Catliffe, J Mitchell, J Peel, J Rust, J Tokley, J Wilson, J Wilson, K Bowen, K Budd, K Earl, K Holt, K Jervis, K Saville, K Wicks, L Chadwick, L Crawford, L Davey, L Greenlees, L Marteene, L Ormandy, L Park, L Patterson, L Reid, L Stevens, M Barakat, M Jackson, M Kelly, M Miller, M Paruk, M Randall, M Roberts, M Robertson, M Ronbe, M Snowden, M Teh, M Tran, M Valencic, M Waldock, M Yeung, N Chatfield, N Davis, N Di Sano, N Nunez, N Whiting, P Chow, P Davidson, P Dittmar, P Garud, P Murphy, P Wilson, P Wyer, R Casburn, R Horner, R Manchee, R Vallario, R Van Waard, S Brown, S Heslehurst, S Koralege, S Pal, S Safka, S Wilmot, T Atkinson, T Daniels, T Nguyen, V Aliferis, V Ingrati, V Suprunenko

Event Cinemas - Gold Class for a Year Promotion

Major prize winner: Clarke Wilkins

Runner Ups: Wanting Yang, Kylie Griffiths, Alice Cermak, Liselle Banks, Christopher Viset, Troy Donohue, Sammy See, Thajudeen Abdul Lateef, James Patel, Michael Kowlski

Thrifty Rent and Win a Mercedes Benz GLA180

Deidre Clark

7 Day Gold Coast Getaway Summer

Amanda Sullivan

Port Macquarie Getaway with Car Servicing

Keith Shannon

Repco Spend & Win $2,400 Tool Trolley

Andrew Howson

The Ghan 90th Anniversary Competition

D Hammond, Wingham

Wet'n'Wild Sydney 50x Double Season Pass Giveaway

Winners: Rick Baerwinkel, Stephen Hoile, Frank Pace, Angela Jordan, Mohamed Siddiqui, Simon Kneebone, Diane Swainson, Linda Cox, Matthew Sin, Fatemeh Rabbani, Abul Quashem, Tatiana Tobin, Andrew Williams, Selena Lindsay, Andrew Searle, Gabrielle Barlow, Rosina Coleman, Stephanie Graham, Alyson Peel, Madelene Davy, Steven Karapostolos, Nicole Baker, Doug Seiver, Brittany Cole, Chris Harper, Karen Knight, Anyonia Waddy, Catherine Burley, Ji-yeon Cho, Scott Bennett, John Carpenter, Karim Sumar, Fiona Saunders, Marita Cross, Daniel Mallett, Matt Roff, April Spriggs, Monique Harrison, Margaret Bradshaw, Barry Barton, John Arnold, Tim Ryan, Peter Jeffrey, Brendan Robinson, Rachelle Reynolds, Kimberley Gordon, Valerie Derham, Helen Cooper, Dan Oliver, Carole Evans.

Event Spend and Win Summer

Draw One: Jodi O'Callighan
Draw Two: Ray Chahine 
Draw Three: Raymond Palmer
Draw Four: Martin Dunn
Draw Five: Vergil Iliescu
Draw Six: Malini Weerasingham

Event Spend and Win

Draw One: Michelle Haslett
Draw Two: Deborah Behrens
Draw Three: Sharon Gilfedder
Draw Four: Paul Kung

Repco Spend & Win the Father's Day Promotion

Winners: Melissa Gibson, Sam Gemmell, Stuart Gerrad, Bruce Aldrich

7 Day Gold Coast Getaway Competition

Robert Francis

Skyline Drive in & Disney Pixar Cars 3 Screening Winners

Recently, NRMA Member Benefits teamed with Skyline Drive in and Disney Pixar to give 250 winners the opportunity to attend a screening of Cars 3. Friday, 23rd June, NRMA Members filled the Skyline Drive in, Blacktown for this exclusive event.

Winners: Angela Hearn, Assad Manzoor, Bruce Lawton, Deborah Kumar, Elaine Tenant, Ging Ye, Keith Gorman, Kenner Young, Kim Williams, Kim Gray, Kylee Time, Kylie Lo, Lauren Verrender, Leah Thompson, Leanne Dominey, Lee-Anne Bamde, Lilu Pozega, Linda Bogotto, Lisa Travers, Lisa Smith, Lorna Christie, Lyn Morley, Magda Reincastle, Margaret Whalen, Mark Fanning, Mark White, Mark Hay, Mark Cross, Mark Marzini, Mark Webber, Marlene Termain, Mary Hannah, Matt Irvine, Matthew Kent, Matthew Simpson, Maureen Galea, Melanie Grover, Melissa Porter, Melissa Butcher, Meow Yuen, Meryl Heynsdyk, Michael Bonello, Michelle Asimacopoulos, Michelle Hicks, Michelle Wilson, Michelle Sassen, Miguel Vidal, Mira Andrit, Mohammad Eini Aliabadi, Mrs Cela, Nancy Frilay, Narelle Muller, Natalie Hingee, Nicole Shirlaw, Nicole Shah, Nicole Guillaume, Nicole Neylan, Norman Dare, Particia Payne, Paul Hammersley, Paul Fitzell, Paul Summons, Paige Haines, Pavan Akasapu, Pawanprett Kaur, Peter Hamilton, Peter O’Connell, Phil Rophail, Phil Pitkin, Phyllis Seto, Purnima Shakya, Rachael Dykes, Ravichandra Duraiswamy, Rebecca Fielding, Rebecca Roach, Revecca Greggm Ritu Walia, Robert Bell, Ron Moss, Rose Bugeja, Sam Casper-Richardson, Samantha Stevenson, Santina Casey, Sarah West, Sarah Hughes, Sarah Higgins, Sarsha Strasser, Sean Beaton, Selina Stanbridge, Shafiq Rahaman, Shahnawaz Razzak, Shahzad Sheikh Shan Zheng, Shannon Cook, Sharon Bragg, Shirlene Hilston, Simon Eisenhuth, Stacy Hurst, Stephen Duma, Stephen Lee, Stephen Sellers, Steve House, Steven Giardullo, Susan Allison, Syed Akbar, Tania McMillan, Therese Yasbek, Tim Petersen, Tim Wearne, Tina Gelling, Toula Keene, Ulrike Zimmermann, Vanessa Smith, Vicki Hutchins, Victoria Brown, Virginia Bowden, Wayne Munce, Wendy Swift, Wendy Watt, Yasmin Remynse, Yatin Patel, Yvonne Heath.